Pas als je je grenzen kent, kun je ze oversteken

DE SPECIALISTEN VAN HET TEAM GARANTIES

Ons team in Nederland bestaat uit relationship managers die worden ondersteund door account managers en administratief medewerkers.


Kariem Eliasar
Commericeel Directeur Garanties Nederland
Telefoon (020) 553 3960
kariem.eliasar@nationaleborg.nl

Guarantee Operations


Linda van Riebec
Principal
Telefoon (020) 553 3940
linda.van.riebec@nationaleborg.nl

Construction

Daan Weggemans
Principal Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3975
daan.weggemans@nationaleborg.nl

Pascal de Jong

Senior Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3948
pascal.de.jong@nationaleborg.nl

Stefan Sander
Senior Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3955
stefan.sander@nationaleborg.nl

Theo Wouda
Senior Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3952
theo.wouda@nationaleborg.nl

Suzanne Dargel

Account Manager
Telefoon (020) 553 3927
suzanne.dargel@nationaleborg.nl

Fleur Langkemper
Account Manager
Telefoon (020) 553 3993
fleur.langkemper@nationaleborg.nl

Leon Bakker
Administratief Medewerker
Telefoon (020) 553 3929
leon.bakker@nationaleborg.nl

Transport & Logistics


Masha Kuijper
Principal Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3958
masha.kuijper@nationaleborg.nl

Marc Vader
Senior Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3978
marc.vader@nationaleborg.nl

Ruben Verburg
Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3953
ruben.verburg@nationaleborg.nl

Martijn Verwijs
Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3938
martijn.verwijs@nationaleborg.nl

Aletta Kelatow
Account Manager
Telefoon (020) 553 3976
aletta.kelatow@nationaleborg.nl

Rennie Stienstra
Account Manager
Telefoon (020) 553 3947
rennie.stienstra@nationaleborg.nl

Marja Ruurs
Administratief Medewerkster
Telefoon (020) 553 3946
marja.ruurs@nationaleborg.nl

Capital Goods, Offshore, Energy & Diversified


Astrid Oudegeest-Seppen
Principal Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3979
astrid.oudegeest@nationaleborg.nl

Virgilio Argiolu
Senior Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3959
virgilio.argiolu@nationaleborg.nl

Joost de Moor
Relationship Manager
Telefoon (020) 553 3956
joost.de.moor@nationaleborg.nl

Robin Limmen
Account Manager
Telefoon (020) 553 3941
robin.limmen@nationaleborg.nl

Joke Scheurman
Account Manager
Telefoon (020) 553 3945
joke.scheurman@nationaleborg.nl

Lillian Pelser
Administratief Medewerkster
Telefoon (020) 553 3928
lillian.pelser@nationaleborg.nl

Sabrine Tachikirt
Administratief Medewerkster
Telefoon (020) 553 3943
sabrine.tachikirt@nationaleborg.nl

Corporate Accounts Director


Tom Nederlof
Executive Director Corporate Accounts
Telefoon (020) 553 3915
tom.nederlof@nationaleborg.nl